o firmiereferencjerealizacjegaleriauprawnieniakontakt

Realizacje

 • Nestlé Polska S.A. / Goplana

  W latach 1991 - 2000 dbaliśmy o należyty stan instalacji wod.-kan., centralnego ogrzewania, gazowej, sprężonego powietrza oraz rurociągów technologicznych, prowadząc okresową konserwację i dokonując niezbędnych remontów.

  Wykonaliśmy także modernizację węzłów sanitarnych oraz części instalacji centralnego ogrzewania.

 • Wielkopolskie Centrum Onkologii

  W 2007 roku w ramach rozbudowy szpitala poprzez powiększenie zachodniego skrzydła wykonaliśmy na dwóch kondygnacjach instalacje wodno-kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewania.

 • Uniwersytet Adama Mickiewicza Collegium Chemicum – Poznań ul. Grunwaldzka

  W roku 2002 wykonaliśmy zewnętrzną sieć cieplną, łączącą budynek główny Collegium Chemicum, z pozostałymi budynkami na terenie tej uczelni, przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu.

W trakcie swojej działalności zrealizowaliśmy wiele instalacji oraz zamówień w obiektach o dużym zróżnicowaniu funkcjonalnym. Wykonywane przez nas prace miały miejsca zarówno w małych placówkach, obiektach typowo prywatnych, jak i w miejscach użyteczności publicznej, czy też obiektach o sporych rozmiarach, takich jak zakłady produkcyjne i fabryki.

Sprawdź wszystkie nasze realizacje:

Banki

BANK ZACHODNI WBK Oddział w Poznaniu - Poznań ul. Garbary

W miejscu gdzie funkcjonował sklep, po remoncie powstał oddział BZWBK. Nasza firma wykonała nową instalację wodno-kanalizacyjną, wraz z montażem urządzeń w pomieszczeniach socjalno-bytowych.

CITY BANK HANDLOWY - Poznań Plac Wolności

Od 1994 do końca 2000 roku dbaliśmy o instalację centralnego ogrzewania, oraz wodno – kanalizacyjną, prowadząc stałą konserwację urządzeń i dokonując niezbędnych remontów.

Z chwilą rozbudowy skrzydła budynku, wykonaliśmy nową instalację zarówno wodno – kanalizacyjną, jak i centralnego ogrzewania, bez zakłóceń w pracy banku na niższych, nie remontowanych kondygnacjach.

W filiach banku w Obornikach Wlkp. i Tarnowie Podgórnym na etapie inwestycyjnym wykonaliśmy instalacje wodno – kanalizacyjne i centralnego ogrzewania.

Budownictwo wielorodzinne

Kamienica ZKZL - Poznań ul. Gołębia 3

W ramach programu rewitalizacji budynków prowadzonego przez ZKZL w Poznaniu zamontowaliśmy instalację centralnego ogrzewania wraz z Logotermami i grzejnikami, instalację hydrantową, oraz wymieniliśmy instalacje wodno - kanalizacyjne w zabytkowej kamienicy przy ul. Gołębiej 3 w Poznaniu.

Kamienica ZKZL - Poznań ul. Słowackiego 62

W 2007 roku ramach programu termomodernizacji budynków prowadzonego przez ZKZL w Poznaniu przeprowadziliśmy wymianę instalacji centralnego ogrzewania i grzejników z żeliwnych na stalowe płytowe, wraz z montażem Logoterm w zasiedlonym budynku przy ul. Słowackiego 62 w Poznaniu.

Budynek mieszkalny ZKZL - Poznań ul. Wilczak 4b

W ramach programu termomodernizacji budynków prowadzonej przez ZKZL w Poznaniu przeprowadziliśmy wymianę instalacji centralnego ogrzewania w zasiedlonym budynku przy ul. Wilczak 4b w Poznaniu.

Kamienice ZKZL - Poznań ul. Chłapowskiego 5, 5a, 6

W 2006 roku ramach programu termomodernizacji budynków prowadzonego przez ZKZL w Poznaniu przeprowadziliśmy wymianę instalacji centralnego ogrzewania w zasiedlonym budynkach przy ul. Chłapowskiego 5, 5a i 6 w Poznaniu.

Kamienica ZKZL - Poznań ul. 23 Lutego 18

W 2007 roku ramach programu termomodernizacji budynków prowadzonego przez ZKZL w Poznaniu przeprowadziliśmy wymianę instalacji centralnego ogrzewania i grzejników z żeliwnych na stalowe płytowe, wraz z montażem Logoterm w zasiedlonym zabytkowym budynku przy ul. 23 Lutego 18 w Poznaniu.

Kamienica Wspólnoty Mieszkaniowej - Poznań ul. Wierzbięcice 5

W 2009 roku wykonaliśmy modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej polegającą na wymianie pionów kanalizacyjnych wraz z podłączeniem istniejących urządzeń sanitarnych, montaż nowych poziomów i pionów zimnej wody wraz doprowadzeniem nowych rur do punktów rozprowadzenia mieszkaniach i montażem liczników. Roboty prowadzone były w zamieszkałym budynku.

Kamienica Wspólnoty Mieszkaniowej - Poznań ul. Staszica 24

W 2009 roku w zamieszkałej kamienicy wymieniliśmy piony wodno-kanalizacyjne wraz z podłączeniem urządzeń.

Budynek wielorodzinny SM "Domy Spółdzielcze" - Poznań ul. Cegielskiego

W 2005 roku w budynku SM "Domy Spółdzielcze" przy ul. Cegielskiego w Poznaniu zamontowaliśmy nową instalację zimnej i ciepłej wody, z minimalną ingerencją w zamieszkałą substancję mieszkaniową. Piony poprowadzono na klatkach schodowych, a ingerencja w mieszkaniach ograniczyła się do podłączenia wody w jednym punkcie.

Budynki administracyjno-biurowe

GLOBIS - Poznań ul. Roosevelta

W budynku biurowym "GLOBIS" klasy "A" na jednym z pięter wykonaliśmy instalację wodno-kanalizacyjną na potrzeby zespołu przychodni lekarskich.

Polski Związek Łowiecki - budynek Zarządu Okręgowego w Poznaniu - ul. Libelta 37

W roku 2004 w ramach modernizacji instalacji centralnego ogrzewania wybudowaliśmy kotłownię gazową, oraz wymieniliśmy starą instalację centralnego ogrzewania na nową z rur miedzianych wraz z wymianą starych grzejników żeliwnych na grzejniki stalowe płytowe.

ZTB Zakłady Techniki Biurowej Infobiurotechnika S.A. - Poznań ul. Promienista

Na równi z pracami budowlanymi, wymiana instalacji centralnego ogrzewania oraz wodno-kanalizacyjnej, zmieniła tą podupadłą budowlę z wczesnych lat sześćdziesiątych, w nowoczesny biurowiec nowego tysiąclecia.

Hotele i ośrodki wczasowe

Hotel IKAR - Poznań ul. Kościuszki

Hotel garnizonowy "Ikar" to dzisiaj już hotel przez duże "H".

Między innymi dzięki naszej firmie, która wymieniła wszystkie piony wodno kanalizacyjne, zmodernizowała łazienki, przy zastosowaniu urządzeń sanitarnych dobrej jakości, oraz wymieniła brzydkie żeliwne grzejniki na nowoczesne i estetyczne.

Ośrodek wczasowy FOS Wiepofama - Budziszewko (pow. Skoki)

Na terenie ośrodka wykonaliśmy instalacje wodno-kanalizacyjne oraz wodociągowe.

Obiekty handlowe

Leroy Merlin - Świdnica

W roku 2008 na etapie inwestycyjnym wykonaliśmy w budowanym obiekcie instalacje centralnego ogrzewania oraz ciepła technologicznego na potrzeby instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

IKEA - Poznań ul. Szwedzka

W 2008 roku w związku z rozbudową marketu IKEA w Poznaniu wykonywaliśmy w tym obiekcie roboty związane z montażem: instalacji wodno-kanalizacyjnych wraz z montażem urządzeń, instalacje technologiczne z podłączeniem urządzeń, oraz sieci instalacji tryskaczowej i hydrantowej.

Market Pozperito - Poznań ul. Karpia

Nasz udział w budowie pierwszego marketu firmy "Market Pozperito" w Poznaniu, to budowa węzła cieplnego, wewnętrznej sieci centralnego ogrzewania oraz instalacji wod.-kan. i węzłów sanitarnych.

Obecnie w miejscu marketu funkcjonuje firma Victus.

Market Pozperito - Poznań Franowo

Z chwilą powstawania Centrum Franowo, powstał również kolejny sklep firmy "Market Pozperito". Ten obiekt wyposażyliśmy w instalacje wodno – kanalizacyjne oraz węzły sanitarne. Obecnie funkcjonuje tam market "Jumbo".

Market Hipo - Poznań os. Kosmonautów

W miejscu zdewastowanego pawilonu handlowego na os. Kosmonautów powstał nowoczesny market HIPO.

W trakcie jego odbudowy, firma BULIŃSKI wykonała nowe instalacje wodno-kanalizacyjne, przeciw pożarowe oraz centralnego ogrzewania.

Wyposażyła w urządzenia węzły sanitarne, pomieszczenia socjalno-bytowe i technologiczne stanowiska sprzedaży.

Market Hipo - Poznań ul. Górecka

Pierwszy z marketów "HIPO" uzbroiliśmy w instalacje wodno-kanalizacyjne, węzły sanitarne, stanowiska technologiczne rozbioru mięsa, sprzedaży i socjalno-bytowe.

Centrum Handlowe M1 Poznań Franowo

Nasz udział w budowie Centrum M1 to wykonanie części instalacji kanalizacyjnej.

Obiekty sakralne i zabytki

Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej - Poznań ul. Naramowicka

W obiekcie tym zmodernizowaliśmy węzeł centralnego ogrzewania na potrzeby plebani i kościoła.

Kościół pw. Św. Stanisława Kostki - Poznań ul. Rejtana

Na potrzeby kościoła i plebani zmodernizowaliśmy węzeł i instalacje centralnego ogrzewania.

Kościół pw. Św. Wawrzyńca - Poznań ul. Zbąszyńska

Na etapie budowy kościoła wykonaliśmy część robót wodno-kanalizacyjnych, jak również przy nadbudowie piętra domu mieszkalnego wykonaliśmy instalacje wodno-kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewania.

Muzeum Etnograficzne - Poznań ul. Grobla

W muzeum wyremontowaliśmy część instalacji centralnego ogrzewania.

Szkolnictwo i kultura

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu - Al. Niepodległości 2

Od 2007 roku dbamy o należyty stan techniczny instalacji i urządzeń sanitarnych oraz centralnego ogrzewania w budynku Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu przy ul. Niepodległości 2.

Filharmonia Poznańska - Poznań ul. Św. Marcin 81

Zmodernizowaliśmy instalację wodno-kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania w pomieszczeniach dla filharmoników mieszczące się w budynku głównym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Zespół Szkół Muzycznych im. A. Szeluty w Słupcy - Sala koncertowa

W trakcie procesu inwestycyjnego budowy sali koncertowej wykonaliśmy instalacje wodno-kanalizacyjne wraz z montażem urządzeń sanitarnych, montaż instalacji centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami stalowymi płytowymi oraz kanałowymi, instalacje ciepła technologicznego na potrzeby wentylacji i klimatyzacji oraz instalację hydrantową.

Uniwersytet A. Mickiewicza Collegium Chemicum – Poznań, Grunwaldzka

W roku 2002 wykonaliśmy zewnętrzną sieć cieplną, łączącą budynek główny Collegium Chemicum, z pozostałymi budynkami na terenie tej uczelni, przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu.

Akademia Sztuk Pięknych - Dom Pracy Twórczej - Skoki

W zabytkowym pałacu w Skokach w którym mieści się dom pracy twórczej Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu zmodernizowaliśmy instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania oraz hydrantową.

Piątkowska Szkoła Uspołeczniona - Poznań ul. Stróżyńskiego

W drugim budynku szkoły, wymieniliśmy instalacje ciepłej i zimnej wody, oraz zmodernizowaliśmy węzły sanitarne.

Kolegium Kujawskie X.X. Salezjanów - Aleksandrów Kujawski

W 2007 roku w ramach remontu budynku szkolnego zmodernizowaliśmy kotłownię węglową oraz wymieniliśmy starą instalację centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami na nową z rur miedzianych i grzejników stalowych płytowych.

Szpitale i obiekty służby zdrowia

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny - Poznań ul. 28 Czerwca 1956 roku

Od 1988 roku. nieprzerwanie na tym obiekcie, prowadzimy remonty planowe, oraz usuwamy awarie instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych oraz pary technologicznej.

W okresie tym, między innymi, zmodernizowaliśmy większość węzłów sanitarnych, wyremontowaliśmy kilka oddziałów i kilkanaście gabinetów lekarskich.

Specyficzny rodzaj tych prac, to wykonywanie ich w czynnym szpitalu, powodując jak najmniej utrudnień dla pacjentów i personelu.

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny - Poznań ul. Polna

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny - Poznań ul. Polna

W latach 1990-2005 na terenie tej Kliniki AM prowadziliśmy remonty planowe instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania.

W okresie tym, zmodernizowaliśmy między innymi kilka węzłów sanitarnych i kilkanaście gabinetów lekarskich.

Szpital Kliniczny "Przemienienia Pańskiego" - Poznań ul. Długa 1/2

Od roku 2002 wykonujemy roboty w zakresie remontów instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania, zarówno w obiekcie przy ul. Długiej jak również w placówkach przy ul. Łąkowej oraz Szpitalnej.

Specjalistyczny Z.O.Z. nad Matką i Dzieckiem - Poznań ul. Krysiewicza 7/8

Od 2003 roku w obiektach przy ul. Krysiewicza, Nowowiejskiego, Jarochowskiego oraz osiedlu Jana III Sobieskiego wykonujemy remonty i modernizacje instalacji sanitarnych.

Wielkopolskie Centrum Onkologii - Poznań ul. Garbary 15

W 2007 roku w ramach rozbudowy szpitala poprzez powiększenie zachodniego skrzydła wykonaliśmy na dwóch kondygnacjach instalacje wodno-kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewania.

Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. J. Strusia - Poznań ul. Szwajcarska 3

Na przełomie 2005 i 2006 firma uczestniczyła w budowie budynku „C” wykonując na etapie inwestycji instalacje centralnego ogrzewania. W chwili obecnej w budynku tym mieści się między innymi nowoczesny oddział ratownictwa.

Niepubliczny Z.O.Z. - Poznań ul. Kasprzaka 38

W ramach termomodernizacji budynku zmodernizowaliśmy kotłownię gazową o mocy 330 kW wymieniając kotły c.o wraz z urządzeniami, wymieniliśmy starą instalację centralnego ogrzewania ze stalowej na miedzianą oraz grzejniki z żeliwnych na stalowe płytowe.

Zakłady produkcyjne

WINKIEL Sp. z o.o. - Niepruszewo ul. Cisowa 9

W roku 2005 w trakcie procesu inwestycyjnego budowy fabryki wykonaliśmy instalacje ciepła technologicznego wraz z montażem zespołów grzewczo-wentylacyjnych oraz instalacje centralnego ogrzewania. Na etapie przygotowania fabryki do produkcji wykonaliśmy również szereg instalacji technologicznych. Do dnia dzisiejszego prowadzimy na terenie fabryki roboty konserwacyjne.

Nestlé Polska S.A. / Goplana

W latach 1991 - 2000 dbaliśmy o należyty stan instalacji wod.-kan., centralnego ogrzewania, gazowej, sprężonego powietrza oraz rurociągów technologicznych, prowadząc okresową konserwację i dokonując niezbędnych remontów.

Wykonaliśmy także modernizację węzłów sanitarnych oraz części instalacji centralnego ogrzewania.

Fabryka Wodomierzy PoWoGaz S.A. - Poznań ul. Janickiego

W latach 1986 – 2001, firma prowadziła roboty inwestycyjne i remontowe w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych oraz sprężonego powietrza, jak również zakładowej sieci cieplnej, wodociągowej i kanalizacyjnej (deszczowej i sanitarnej). Fabryka Wodomierzy postawiła na nowoczesne technologie w zakresie instalacji (Cu, PP), zapewniając sobie tym samym długoletnią ich bezawaryjną pracę. Zmodernizowaliśmy także zakładowe węzły sanitarne, przy użyciu armatury wysokiej jakości, gwarantującą długoletnią bezawaryjną eksploatację.

Qualitychamp Sp. z o.o. - Letnica 101 (woj. Lubuskie)

W tym zakładzie, na przełomie 2002/03 roku, wykonaliśmy instalacje centralnego ogrzewania z rur stalowych czarnych, wraz z technologią kotłowni, opartej na kotłach kondensacyjnych firmy Buderus. Instalacja ta, zasila centrale klimatyzacyjne oraz deszczownie, obsługująca osiem hal do produkcji pieczarek.

Fabryka Obrabiarek Specjalnych PONAR WIEPOFAMA - Poznań ul Dąbrowskiego

W latach 1986-2000, firma prowadziła roboty inwestycyjne i remontowe w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych oraz sprężonego powietrza, jak również zakładowej sieci cieplnej, wodociągowej i kanalizacyjnej (deszczowej i sanitarnej). Zmodernizowaliśmy także zakładowe węzły sanitarne.

Zakład Odazotowania Gazu "KRIO" - Odolanów

Zakres wykonanych robót, to modernizacja instalacji wod.-kan. i węzłów sanitarnych, wraz z wymianą urządzeń oraz centralnego ogrzewania w budynku administracyjno-socjalnym.

Przeprowadziliśmy również remont instalacji technologicznych na terenie zakładu.

Jesteśmy zrzeszeni w:

© 2010 Z.I.S. Buliński  | o firmie | referencje | realizacjegaleria | uprawnienia | kontakt | design: [9]